O nas Oferta Teddy eddie Kontakt Cennik Biuro tłumaczeń

Centrum Języków Obcych „Gerlang”

Jest nam miło zaprosić Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty edukacyjnej. Nieprzerwanie od roku 2002 organizujemy kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i firm na wszystkich poziomach zaawansowania.

Język angielski dla dzieci od 2 do 7 roku życia metodą Teddy Eddie

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Materiały zaczerpnięto ze strony Teddy Eddie.

Odwiedź oficjalnę stronę metody: teddyeddie.pl i dowiedz się więcej!

Zalety kursu

Zajęcia pełne zabawy

Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka - żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego!

Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Wyselekcjonowani lektorzy

posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Bogaty zestaw ucznia

W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, kod dostępu do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO.

A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

Oferta

Kurs indywidualny

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na elastycznym harmonogramie zajęć. Terminy spotkań ustalane są indywidualnie i mogą być modyfikowane.

Indywidualny tryb nauki gwarantuje skupienie całej uwagi lektora na Państwa potrzebach i zainteresowaniach, a co za tym idzie, szybkich postępach w nauce języka obcego.

Kurs grupowy

Miła atmosfera i nauka w małych grupach pozwala na przełamywanie barier językowych i umożliwia szybkie opanowanie języka. Uczestnicy kursu dobierani są do danej grupy pod względem wiekowym i znajomości języka.

Jeżeli chcą Państwo uczyć się języka lub podszkolić umiejętności w grupie znajomych, oferujemy możliwość utworzenia tzw. grupy zamkniętej. Nie będą do niej dopisywani nowi kursanci, a zajęcia będą skupiały się na zagadnieniach i aspektach, które są dla Państwa najważniejsze.

Kurs zagraniczny

W przypadku osób dorosłych, nauka języka obcego nie jest celem samym w sobie, lecz narzędziem, które pomaga w osiągnięciu celu – osobistego lub zawodowego. Osobom dorosłym proponujemy zarówno kursy dzięki którym mogą poznać/przypomnieć sobie język obcy, kursy przygotowujące do wyjazdów wakacyjnych, jak również kursy pomagające w zdobyciu certyfikatów lub polepszeniu znajomości języka specjalistycznego wymaganego w pracy.

Naszym zadaniem jest doskonalenie sprawności językowych kursantów w zakresie rozumienia, pisania, czytania, mówienia, jak również gramatyki, wymowy oraz poznawania kultury kraju, w którym używany jest dany język. Podczas zajęć zachęcamy do korzystania z ćwiczeń on-line, czytania tekstów obcojęzycznych, oglądania filmów, seriali czy też słuchania audycji radiowych. Środki te są powszechnie wykorzystywane na naszych zajęciach. Postępy słuchaczy są kontrolowane systematycznie. Każda grupa wiekowa znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.
Kursy dla dzieci

Dzieci zostają wprowadzone w świat języka obcego poprzez gry, zabawy, piosenki, filmy oraz pomoce multimedialne. Wszystkie bazują na autentycznych materiałach. W trakcie zajęć dziecko uczy się również zagadnień kulturowych oraz ciekawostek z krajów w których jest używany dany język obcy.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów dla których praca z dziećmi jest prawdziwą przyjemnością. Skupiają się na tym, aby nauka była zabawą i starają się, żeby materiał był prezentowany w przystępny i atrakcyjny sposób. Dziecko oswaja się z językiem obcym i nabiera prawidłowych nawyków oraz właściwego akcentu, co jest możliwe (i o wiele łatwiejsze) właśnie w początkowym okresie życia.

Umiejętności oraz wiedza zdobywane podczas kursu są uzupełnieniem oraz urozmaiceniem materiału omawianego w szkole. Udział w kursie jest idealny również w przypadku chęci przygotowania dziecka do edukacji dwujęzycznej.

Dzieci od 2 do 7 roku życia zapraszamy na kurs języka angielskiego prowadzony nowoczesną, kreatywną, a przede wszystkim efektywną metodą Teddy Eddie (więcej informacji w zakładce).

Kursy dla nastolatków

Przygotowane są z myślą o młodzieży w wieku 13-18 lat. Doświadczona, kreatywna i dynamiczna kadra lektorów stawia na rozwój wszystkich umiejętności językowych, dzięki czemu młodzi ludzie posiadają zarówno wiedzę czysto gramatyczno-leksykalną, jak również swobodnie posługują się językiem; nie jest też dla nich problemem czytanie, słuchanie czy pisanie w języku obcym. Dodatkowo młodzież ma okazję poznania kultury krajów w których dany język obcy jest używany, prezentowanej jest za pomocą różnorodnych materiałów. Tematyka zajęć nawiązuje do potrzeb, zainteresowań, jak również oczekiwań młodych ludzi.

Kurs przygotowany jest dla młodzieży objętej standardowym oraz rozszerzonym programem nauczania w szkole podstawowej i liceum. Zajęcia prowadzone są w języku obcym (70%-100% w zależności od poziomu grupy).

W przypadku młodszych grup kursy przygotowują do egzaminów kończących kolejne etapy edukacji, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym; w przypadku starszych stanowią solidne przygotowanie do matury podstawowej, rozszerzonej i międzynarodowej oraz egzaminów międzynarodowych tj. FCE, CAE, CPE czy IELTS.

Kursy dla dorosłych

W przypadku dorosłych nauka języka obcego nie jest celem samym w sobie, lecz narzędziem, które pomaga w osiągnięciu celu – osobistego lub zawodowego. Dorosłym proponujemy zarówno kursy dzięki którym mogą poznać/przypomnieć sobie język obcy, kursy przygotowujące do wyjazdów wakacyjnych, jak również pomagające w zdobyciu certyfikatów lub polepszeniem znajomości języka specjalistycznego wymaganego w pracy.

W zależności od wybranego kursu – język biznesowy, konwersacje, czy inny – lektor nauczy Cię umiejętności, które wykorzystasz w życiu prywatnym i zawodowym.

Centrum Języków Obcych Gerlang Gdańsk

Gdańsk Zaspa, ul. Żwirki i Wigury 2

Telefon

+48 501 754 198

+48 665 170 170

+48 762 49 48

E-mail

info@gerlang.pl

Biuro czynne

Pon-pt
9:00 - 16:00
Sb-ndz
nieczynne